MM Rolety

Ul. Jerzmanowska 19, 54-530 Wroclaw
tel: +48 71 355 66 47, +48 71 354 61 39,
fax: +48 71 359 28 00, 

biurommrolety@gmail.com

Zaloguj

Rolety antywłamaniowe

Oferujemy rolety antywłamaniowe z systemem firmy Aluprof – pierwszym polskim systemem, mającym klasę R3 odporności na włamanie.

To rolety zapewniające bezwzględne bezpieczeństwo. Zawdzięczają je wzmocnionym konstrukcjom każdego elementu rolet. Odpowiednio mocna konstrukcja kurtyny zapobiega uszkodzeniom przez uderzenia, a wzmocniona konstrukcja prowadnic uniemożliwia ich odgięcie i nie pozwala na wyciągnięcie profili roletowych. Dużą sztywność i stabilność pancerza rolety zawdzięczają wzmocnieniu w listwie dolnej. Swoją wyjątkowość te rolety antywłamaniowe zawdzięczają zabezpieczonemu patentem specjalnemu mechanizmowi zapadkowemu w dolnej części rolety, który zapobiega próbom podniesienia kurtyny rolet.

Rolety można zainstalować w nowowznoszonych i zaadaptować w istniejących budynkach. Rolety instalujemy w skrzynkach we wszystkich systemach: SK, SKP, SKO, SKO-P, SP i SP-E. Oferujemy także możliwość wykorzystania gotowych elementów składowych będących w sprzedaży.

Nasze rolety antywłamaniowe są nie tylko bezpieczne, ale i eleganckie. Występują w kilku pięknych wersjach: białej, szarej, beżowej, brązowej i ciemnobrązowej oraz nielakierowane – na zamówienie mogą zostać polakierowane w pełnej gamie kolorów.

Po więcej informacji oraz zdjęcia, zachęcamy do zapoznania się z materiałami z załącznika:

 

Rolety antywłamaniowe