MM Rolety

Ul. Jerzmanowska 19, 54-530 Wroclaw
tel: +48 71 355 66 47, +48 71 354 61 39,
fax: +48 71 359 28 00, 

biurommrolety@gmail.com

Zaloguj

Moskitiery

Moskitiera ramowa

Moskitiera ramowa przeciw owadom nadaje się do montażu we wszystkich systemach stolarki okiennej. Prosty i pewny sposób mocowania ramki na całym jej obwodzie za pomocą uchwytów obrotowych bez naruszenia struktury ramy okiennej sprawia, że moskitiera zamontowana w oknie podwyższa jego funkcjonalność i skutecznie chroni pomieszczenia przed insektami. Moskitiera nie ogranicza widoczności w świetle okna i stanowi jego integralną część, a jej montaż i ściągnięcie nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Wszystkie elementy składowe ramki są odporne na działanie warunków atmosferycznych co gwarantuje trwałość na wiele lat użytkowania. Profil moskitiery wykonany jest z walcowanej taśmy aluminiowej o odpowiedniej grubości i przekroju gwarantującym wysoką sztywność, malowany jest proszkowo w kolorach: biały, czekoladowy brąz, złoty dąb, jasny brąz (orzech), ciemny brąz. Elementy profilu moskitiery są łączone w ramkę przy pomocy narożników wykonanych z tworzywa konstrukcyjnego. W ramce profilu moskitiery montowana jest siatka, która wykonana jest z bardzo mocnego włókna.

Moskitiera drzwiowa

Moskitiera drzwiowa otwierana na zawiasach z zamknięciem magnetycznym stanowi doskonałą ochronę przed insektami, gwarantując swobodne korzystanie z balkonów czy tarasów. Nie ogranicza widoczności w świetle drzwi. Wykonana jest ze specjalnych aluminiowych profili usztywnionych z poprzeczką w środku lub bez. Rama drzwiowa wypełniona jest siatką z bardzo mocnego włókna koloru popielatego lub czarnego. Moskitiera drzwiowa mocowana jest z jednej strony za pomocą trzech zawiasów do futryny drzwi, a z drugiej strony przy pomocy dwóch zamków magnetycznych utrzymywana jest w pozycji zamkniętej.

Moskitiera przesuwna

System moskitiery ramkowej przesuwnej ma zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów i ogrodów zimowych. Skrzydło moskitiery przesuwa się między górną, a dolną szyną jezdną. W dolnej części zastosowana jest rolka jezdna z mechanizmem umożliwiającym płynną regulację kąta pochylenia każdego ze skrzydeł. Szeroki wybór szyn jezdnych pozwala na montaż moskitiery w różnych wariantach, na wszystkich typach okien i drzwi. Gwarantuje także bezkolizyjną współpracę z roletami zewnętrznymi.

Moskitiera zwijana

Moskitiera zwijana – system MZN to estetycznie wykonana i komfortowa w użyciu moskitiera rolowana wyposażona w prowadnice i kasetę, doskonale chroniąca przed uciążliwymi owadami. Montowana jest na zewnątrz do wnęki okiennej lub bezpośrednio do ramy okna. Siatka antyinsektowa zwijana jest do kasety za pomocą mechanizmu sprężynowego. Kaseta i prowadnice wykonane są z aluminium lakierowanego na kolor biały, brązowy, szary antracyt, złotyu dąb lub orzech. Istnieje również możliwość wykonania w dowolnym kolorze RAL.

moskitiera zwijana

Moskitiera plisowana

Moskitiera plisowana to jeden z najnowocześniejszych, najbardziej trwałych i funkcjonalnych systemów ochrony przed owadami. System ten posiada ogromne możliwości montażowe, a zastosowana technologia umożliwia osłonę dużych powierzchni. Zastosowano w nim nowatorski system składania siatki co pozwala na szybkie, płynne i bezproblemowe korzystanie z moskitiery. Moskitiera przystosowana jest do montażu na ramie okiennej lub we wnęce.